واحد تعمیرات
نحوه ارسال سریع ، عادی ، رایگان

با توجه به دو آیتم  فوریت دسترسی سریع شما به سفارشات و مدیریت هزینه های تمام شده بهترین ، سریع ترین و با کیفیت ترین تعریف را در چند روش ارسال پیش بینی نموده ایم که در کمترین زمان کالای درخواستی تقدیم حضور گردد . امیدواریم دراین بخش هم از رضایت بالای شما برخوردار باشیم.

1-ارسال رایگان : مجموعه سیب پارت در محدوده تهران برای خریدهای  بیش از 300,000 تومان و شهرستان بیش از 500.000 تومان خدمات ارسال رایگان در نظر گرفته .

ارسال رایگان برای شهرتهران درچهار بازه زمانی ( از 9 صبح تا 8 شب ) براساس اولویت سفارشات انجام خواهد شد و در زمانی حدود سه ساعت از زمان خروج کالا از انبار در خدمت شما خواهیم بود.

2- ارسال سریع تهران : با انتخاب این روش در شهر تهران کالای درخواستی در زمانی حدود سه ساعت ( از 9 صبح تا 9 شب ) با هزینه ارسال (۱۰ تا ۱۸ هراز تومان متناسب با مسیربا هماهنگی شما) در خدمت شما خواهد بود.

3- ارسال عادی تهران : بعضا ممکن است سفارشات درخواستی شما به سقف 300،000 تومان نرسد در این حالت مبلغ  (۱۰ تا ۱۸ هراز تومان متناسب با مسیربا هماهنگی شما) به کل فاکتور شما اضافه خواهد شد و حدودا ظرف سه ساعت  (از9صبح تا 9 شب ) بعد از ثبت سفارش و تایید ، کالا در خدمت شما خواهد بود. 

4-  ارسال رایگان شهرستان : سفارشات بالای 500،000 تومان به فاصله یک روز کاری درمراکز استان سراسر ایران بصورت رایگان تقدیم خواهد شد.

سفارشات زیر 500،000 تومان حداقل مبلغ چهارده هزار تومان با هماهنگی شما برای مراکز استان های سراسر کشور به فاکتور اضافه خواهد شد و به فاصله یک روز کاری کالا تقدیم خواهد شد.

لطفا برای هماهنگی و ارسال مناسب سفارشات تا قبل از ساعت 15 هر روز تکمیل سفارش فرمایید تا با کیفیت بهتری بر اساس اولویت در خدمت شما باشیم.

در هر مورد واحد ارسال با شما هماهنگی های لازم (در خصوص زمان تقریبی رسیدن کالا) خواهند داشت.