واحد تعمیرات
شرایط گارانتی قطعات

1- جزئیات مربوط به ال سی دی ها و تاچ

ازآنجاییکه ال سی دی ها و تاچ از حساسیت و قیمت بالایی برخوردار هستند و معمولا تست اولیه سلامت در حضور و محل فروشنده صورت می گیرد ما این امکان را فراهم نمودیم تا این تست در محل شما در حضور پیک ارسالی ما انجام پذیرد لذا خواهشند است در زمان تحویل قبل از مونتاژ از سلامت ظاهری و نقاط کانکت با بقیه قطعات اطمینان حاصل فرمایید چرا که در صورت بروزهرگونه اشکال و شکستکی نقاط کانکت  تصویر ال سی دی دچار نقص در عملکرد می گردد و هزینه این اشکال بعهده فرد مونتاژ کننده می باشد. 

2-گارانتی سیب پارت به استثناء ال سی دی برای کلیه کالاهای بالای پنجاه هزار تومان یک هفته و برای کالای های زیر پنجاه هزار تومان یک ماه روز از زمان صدور فاکتور می باشد.

3- برای درخواست تعویض قطعات معیوب مشمول گارانتی ابتدا موارد را با واحد پشتیبانی هماهنگ فرمایید تا راهنمایی و اقدام لازم بعمل آید. در صورت معیوب بودن قطعه تعویض آن رایگان بوده ولی در صورت سلامت قطعه هزینه ارسال مجدد بعهده خریدار می باشد. در حالت کلی اگر قطعه هنگام نصب و مونتاژ دچار شکستگی و تغییر حالت اولیه سلامت خود شود شامل گارانتی و تعویض نخواهد شد.

4- قطعات موجود در انبار سیب پارت را با اطمینان کامل خرید و استفاده فرمایید چراکه تست کلیه ال سی دی ها ، باتری ها و .... در کشور مبدا و تست رندوم قبل از ورود به انبارما اطمینان خوبی برای ما و همکاران محترم فراهم می سازد تا با آرامش و اطمینان بهتری اقدام به خرید و استفاده داشته باشند لذا با توجه به استقبال از این روش و انعکاس نتایج مثبت حاصله احتمال ناموجود بودن در مواردی دور ازانتظار نیست، ما ضمن پیشنهاد ثبت سفارش و دریافت زمان برای قطعات مورد نظر از بکار بردن قطعات ارزان و بی کیفیت که احتمال صدمه به برد و دیگر قطعات اصلی را دارد  خودداری فرمایید.