واحد تعمیرات
معرفی و راهنمای ثبت سفارش

ضمن سپاس از انتخاب و حضورشما جهت آشنایی بیشتر با این مجموعه موارد ذیل به آگاهی میرسد :

بدون هیچ انکار و شکی اگر حتی فقط برای یکبار هم تصمیم به رفع نیازها از مناطق پرتردد و شلوغ و پر هیاهو گرفته باشید و با دردسرهای زمانی و مالی و استرسی زیادی مواجه بوده اید،ما در جهانی زندگی می کنیم افراد باهوش و متخصص زمان با ارزش خود را برای تامین نیازهای خود صرف تردد و جستجوی مغازه به مغازه در محیط های جغرافیایی مختلف نمی کنند و در دنیایی که برندهای تکنولوژی در ارائه محصولات هر روزه در رقابتند داشتن یک بانک پشتیبان قطعه یک اتفاق خوب به حساب می اید. گروه سیب پارت همه تلاش خود را مبذول داشته تا با دانش و تخصص کافی  این بانک تخصصی قطعه که تا امروز به روزترین و بهترین سازکار موجود در این زمینه می باشد راه اندازی گردد تا همکاران و فروشگاه های مرتبط با افزایش راحتی، خدماتی هوشمند را با دسترسی کامل و آسان به محصولات کنترل شده و با کیفیت بدون واسطه و مستقیم بهره مند باشند. امیدواریم کلیات کار با این شکل و شمایل و خدمات تعریف شده مقبول واقع گردد.

قیمت گذاری :

چالش اصلی که همواره پیش روی همکاران برای تهیه قطعات در بازارها وجود دارد رسیدن به یک قطعه با کمترین کیفیت (که در مجموع بیشترین هزینه را به همکاران و دیگر قطعات متحمل خواهد کرد) وکمترین قیمت نیست بلکه معدل زمانی (دوری از محل کار ،مشکلات تست برخی از کالاها در حضور فروشنده و یا خدمات ارسال با هزینه و زمان زیاد) مد نظر است که یک همکار را در تهیه نیازهای فوری دچار خستگی و استرس و هزینه در این بخش می نماید پایه گذاران این مجموعه سعی نمودن کالای ارائه شده در سیب پارت با بالاترین گرید کیفیت و با مناسب ترین قیمت تمام شده با بهترین روشهای ارسال با آسان ترین امکان دسترسی در سراسر ایران تقدیم شما نمایند. بروزرسانی و رصد قیمت ها با منابع عمده عرضه در بازار این اطمینان را برای شما در خرید به ارمغان خواهد داشت.

-- لازم بذکر است درصورتیکه تعدد فاکتورها دربازه زمانی کوتاه تکرار شود یا میزان سفارشات دارای سقف مشخص تجاری باشد نوع محاسبه قیمت متفاوت خواهد بود این امر برای همکارانی که تعداد فاکتور های انها بیش از 5 فقره باشد قابل اعمال خواهد بود.

راهنمای ثبت سفارش :

1- در اولین قدم برای خرید کافی است با لمس گزینه  ""Register/Login ""  فقط برای یکبار ثبت اطلاعات داشته باشید تا در ورود های بعدی به آسانی مراحل خرید انجام پذیرد. در این صورت نوع خدمات و قیمت برای همکارانی که به دفعات خرید داشته اند بصورت هوشمند متناسب با تعدد و میزان خرید دارای امتیاز و متفاوت خواهد بود این امکان در ضمن خرید با ایتمی باعنوان قیمت برای شما (و لحاظ تخفیف متناسب) پیش بینی و در فاکتورهای شما منعکس می گردد.

2- شما می توانید از دو طریق منو جستجو و یا استفاده از طول بار کامل نمایش داده شده در بالای صفحه که شامل اقلام تحت پوشش ما می باشند به محصول مورد نظر خود برسید. پس از انتخاب و تعیین تعداد محصول با اضافه به سبد خرید بصورت مکرر می توانید در هر برند و محصول انتخاب داشته باشید. بعد ازنهایی شدن مراحل خرید با انتخاب گزینه تکمیل و تایید وارد مرحله بعد در صفحه ای جدید میشوید که در انجا فاکتور خرید شما نمایش داده می شود.

در سمت چپ صفحه مراحل (( در انتظار تایید ، در حال بررسی ، ارسال و رسید مشتری )) را به ترتیب در پیگیری سفارش مشاهده خواهید نمود که این مراحل به دقت و سرعت (در بازه زمانی 8 صبح تا 9 شب) تا تحویل سفارش در محل شما انجام خواهد شد.

3- در هر ساعت شبانه روز و از هر نقطه ایران امکان ارائه سفارش وجود خواهد داشت و در کوتاهترین زمان هماهنگی ها (دربازه زمانی 8 صبح تا 9 شب) و تایید لازم برای ارسال با شما انجام می پذیرد.

4- از آنجاییکه امکان ثبت و لیست قطعات خیلی از گوشی ها و تبلت های چینی و قدیمی در انبار ما در سایت وجود ندارد لذا در صورت سفارش اینگونه قطعات موارد را با واحد فروش مطرح فرمایید تا در صورتیکه در انبار ما موجود باشد هماهنکی لازم انجام پذیرد.

5- ما به هیچ عنوان سفارش تلفنی نخواهیم داشت (مگر در مورد ایتم شماره 4: بررسی قطعات قدیمی و چینی ) و این امر باعث گردیده تا پوشش خدمات سیب پارت محدودیت زمانی و مکانی نداشت باشد و دامنه گسترده تری را با کیفیتی هوشمند پاسخگو باشد. البته تلفن ها و آدرس دفتر مرکزی پذیرای پیشنهادات و انتقادات و نظرات کارشناسی و تخصصی راهگشای شما در بیشترین بازه زمانی  می باشد.

با نهایت احترام امیدواریم با بهره مندی از خدمات گروه متخصص و متعهد ما در هر بخش نمره خوبی در رضایت شما داشته باشیم.